Siparişiniz ve ödemeniz alındığında size bir onay e-postası gelecektir. Siparişiniz Türkiye içine 7-14 iş günü içinde ücretsiz olarak kargolanır. Siparişe özel hazırlanan ürünlerde ise teslim süresi 9 ila 15 iş günüdür. Ön sipariş alınan ürünler için teslim süresi ürün sayfasında belirtilen tarihten itibaren 7 iş günüdür.

Kargo takip numaranız ise, paketiniz yola çıktığında tarafınıza SMS ve E-posta yolu ile bildirilecek olup, ayrıca size bildirilen takip numarası ile ilgili kargo takip sisteminden de yapılabilmektedir. Yurtiçi Kargo takip sayfası için buraya tıklayarak takip sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yurt dışından verilen siparişler ise, 7 ila 14 iş günü arasında teslim edilecek olup, yurtdışı kargo ücretimiz ödeme sayfasında belirtilmektedir.. Yurt dışı gönderilerinde oluşabilecek vergiler müşterilerimizin sorumluluğundadır.

ONLINE SİPARİŞLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KABUL KOŞULLARI VE SÜRECİ

Yurtiçinden alınan online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz, ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 10 gün içinde iletişim sayfasında bulunan resmi adresine ulaştırılması durumunda kabul edilir. Yurtdışından verilen online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz ise yalnızca ürünlerin kargo bedeli ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde tarafımıza ulaştırılmış olması durumunda kabul edilebilmektedir. Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürünler için ise kargonun tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 2 gün içerisinde yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değişim ve İadelere ilişkin taleplerinizi siparişinizle birlikte gönderilen Değişim / İade Formunu eksiksiz şekilde doldurarak bize iletebilirsiniz.

Değişim ve İade ürünlerinizi Yurtiçi Kargo iade kodu ile ücretsiz bir şekilde bize gönderebilirsiniz. Değişim kargonuzun bize ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili bilgi taleplerine sipariş yoğunluğu nedeniyle geri dönüş yapamıyoruz. Bu bilgiyi ilgili kargo firmasının kargo takip sayfalarından, size verilen takip koduyla alabilirsiniz.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler tarafımıza ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz. İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, iade etiketi takılı ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürün koruma bandı veya ürün etiketi çıkartılmış ürünlerin kullanılmış olduğu ve cayma hakkından feragat olunduğu varsayılacak, dolayısıyla değişim ve iadesinin kabulü mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte siz müşterilerimizin isteği üzerine özel olarak hazırlanan siparişler için ise iade ve değişim yapılamamaktadır.

Uluslararası siparişlerinizle ilgili değişim / iade gönderi ücretleri alıcıya aittir. İlgili değişim taleplerinizi gerçekleştirebilmemiz için, ürünlerin tarafımıza iade kargo ve yurtdışı gümrük bedelleri ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Sonradan gönderilecek değişim ürününe ilişkin gönderim ücretleri ise tarafınıza gönderilecek ödeme linki ile tahsil edilecektir.

Değişim işlemleriniz kargonuz elimize Değişim / İade Formu ile ulaştıktan sonra yeni ürününüzün tarafınıza 7 iş günü içinde kargolanmasıyla tamamlanacaktır. İade kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra Değişim / İade Formu doldurulmuş ve uygun bulunan tüm haklı taleplerin sipariş bedelinin geri ödenmesi 10 iş günü içinde tamamlanacaktır. İade talebinizin uygun bulunmadığı durumlar için ise ekibimiz detaylı bir mail ile sizinle iletişime geçiyor olacaktır.

TRENDYOL SİPARİŞLERİ İÇİN DEĞİŞİM / İADE KOŞULLARI

Trendyol.com’dan verdiğiniz siparişleriniz için aracı şirketin kuralları gereğince değişim yapamadığımızı, iade işlemlerinin ise yalnızca Trendyol aracılığı ile yapılabildiğini hatırlatmak isteriz.

SHOWROOM’DAN ALINAN ÜRÜNLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KOŞULLARI

Showroom’dan deneyerek alınan ürünler için ise, iade kabul edilmemekle birlikte, 2 iş günü içinde değişim hakkınız bulunmaktadır. Değişim talebinizi [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

HENÜZ TESLİM EDİLMEMİŞ SİPARİŞLERİN İPTAL EDİLMESİ

Sitemizden vermiş olduğunuz bedeli ödenmiş ancak henüz teslim edilmemiş siparişlere ilişkin iptal taleplerinizi ise, [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.